Komitənin şəhər və rayon nümayəndəlikləri

 
        

Soyadı, adı, atasının adı

Vəzifəsi

 Rayonun adı

 

 

 

Əliyev Faiq Ağahüseyn oğlu

Sektor müdiri

Bakı şəhəri Xətai rayonu

Məmmədov Abuş Abbas oğlu

Sektor müdiri

Bakı şəhəri Binəqədi rayonu

Nurullayev Bahadur Baba oğlu

Sektor müdiri

Bakı şəhəri Yasamal rayonu

Rufullayev Akif İbrahim oğlu

Sektor müdiri

Bakı şəhəri Sabunçu  rayonu

Novruzov Bəyverdi Qaxverdi oğlu

Baş məsləhətçi

Bakı şəhəri Nəsimi rayonu

Qənbərli Əkbər Əli oğlu

Sektor müdiri

Bakı şəhəri Suraxanı rayonu

Kazımov Rafiq Ramazan oğlu

Sektor müdiri

Bakı şəhəri Nizami rayonu

Dadaşov Məmmədhüseyn Xanhüseyn  oğlu

Sektor müdiri

Bakı şəhəri Nərmanov rayonu

Xudazarov İlham Ədalət oğlu

Sektor müdiri

Bakı şəhəri Xəzər rayonu

Əliyev Ceyhun İntiqam oğlu

Sektor müdiri

Bakı şəhəri Qaradağ rayonu

Məhərrəmov Bəxtiyar Camal oğlu

Sektor müdiri

Bakı şəhəri Səbail rayonu

Məmmədli İlqar İmran

Sektor müdiri

Bakı şəhəri Pirallahı rayonu

Qibləliyev Elçin

Aparıcı məsləhətçi

Naxçıvan MR

Hüseynov Sevindik

Sektor müdiri

Sumqayıt şəhəri

İsayev Vidadi

Baş məsləhətçi

Abşeron rayonu

Abduləzimov Asdan

Baş məsləhətçi

İmişli rayonu

Niftəliyev Fəxrəddin

Aparıcı məsləhətçi

Şirvan şəhəri

Süleymanov Aydəmir

Aparıcı məsləhətçi

Şəki şəhəri

Seyidov İlham

Məsləhətçi

Yevlax rayonu

İbadov Qabil

Baş məsləhətçi

Ağdam rayonu

Hacıyev Vidadi

Baş məsləhətçi

Qax-Zaqatala-Balakən rayonları

Yusifov Hüseyn

Aparıcı  məsləhətçi

Mingəçevir şəhəri

Zeynalov Sərdar

Baş məsləhətçi

Bərdə rayonu

Qəfərov Səyyab

Baş məsləhətçi

Ağcabədi rayonu

Binnətov Mehman

Baş məsləhətçi

Goranboy rayonu

Səfərov Nazim

Baş məsləhətçi

Tərtər rayonu

Hacıyev Fuad

Baş məsləhətçi

Göygöl rayonu

Abdullayev Şaməddin

Baş məsləhətçi

Şəmkir rayonu

Qasımov Mərfət

Sektor müdiri

Sabirabad rayonu

Əsədov Eldar

Məsləhətçi

Saatlı rayonu

Rəhimov Müşviq

Məsləhətçi

Xocalı rayonu

Həsənov Rafiq Zakir oğlu

Baş məsləhətçi

Gəncə şəhəri Kəpəz rayonu

Süleymanov Səbuhi

Baş məsləhətçi

Gəncə şəhəri Nizami rayonu

Musayev Vəkil

Məsləhətçi

Zəngilan rayonu

Şahhüseynov Əhliman

Məsləhətçi

Kəlbəcər rayonu

Əzizov Allahverdi

Aparıcı məsləhətçi

Beyləqan rayonu

İsgəndərov Musa

Sektor müdiri

Cəbrayıl rayonu

Əliyev Tahir

Aparıcı məsləhətçi

İsmayıllı rayonu

Allahyarov Elsevər

Aparıcı məsləhətçi

Göyçay rayonu

Paşayev Elxan

Aparıcı məsləhətçi

Qazax rayonu

Məmmədov Qurban

Məsləhətçi

Ağsu-Ağdaş-Kürdəmir rayonları               

Qonalıyev Taryel

Məsləhətçi

Laçın rayonu

Hüseynov Vəkil

Məsləhətçi

Hacıqabul rayonu

Abdullayev Dünyamin

Aparıcı məsləhətçi

Səlyan rayonu

Abbasov Yaqub

Məsləhətçi

Oğuz rayonu

Səfərov Qeysər

Məsləhətçi

Şamaxı rayonu

Allahyarov Elmir

Məsləhətçi

Füzuli rayonu

 
 
idpsCopyright © 2017
AZƏRBAYCAN RESPUBLİKASI
QAÇQINLARIN VƏ MƏCBURİ KÖÇKÜNLƏRİN
İŞLƏRİ ÜZRƏ DÖVLƏT KOMİTƏSİ
Komitənin ünvanı: Bakı şəhəri, Tbilisi prospekti 129
Tel/fax: (99412) 430 09 21, 430 09 25
Elektron ünvan: info@refugee.gov.az